(haberindeks) İstanbul, 21.08.2014, Türkiye ve dünyadan internet alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Webrazzi ile Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net önemli bir işbirliğine imza attı. Webrazzi’nin kendi bünyesinde yürüttüğü ve ağırlıklı olarak yazılım, reklam, dijital pazarlama dünyasına yönelik iş ilanlarının yayınlandığı Webrazzi Kariyer sayfasının yönetimi Kariyer.net tarafından yürütülecek.

  İşbirliği kapsamında, http://kariyer.webrazzi.com/ adresli Webrazzi Kariyer sayfasına Kariyer.net altyapısı entegre edildi.

Böylece Kariyer.net’te yayınlanan yine aynı sektör ve iş alanındaki iş ilanları bu sayfada yayınlanmaya başlayacak, Webrazzi üzerinden ilan yayınlamak isteyen firmalar da Kariyer.net üyesi olarak ilanlarını her iki sitede de yayınlayabilecek. Yakın zamanda Webrazzi tarafından alınan sosyalmedya.co sitesinde bulunan Kariyer sayfası da http://sosyalmedya.co/kariyer/ yine aynı şekilde Kariyer.net tarafından yönetilecek. Kariyer.net altyapısı ile hizmet verecek http://kariyer.webrazzi.com/ üzerinde, pazarlama profesyonellerine ve bu alanda kariyer yapmayı planlayan gençlere ulaşmak isteyen firmalar iş ilanlarını yayınlayabilecek, öğrenci ve mezunlar site üzerinden bu ilanlara anında başvuru yapabilme imkanına sahip olacak.

  Pazarlama ve dijital medya profesyonelleri için tasarlandı

Webrazzi ile yapılan bu çalışmanın önemini vurgulayan Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, Webrazzi gibi alanında lider bir platformun kariyer sayfalarının Kariyer.net tarafından yönetilecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine şöyle devam etti: ''Adayların Kariyer.net’te yayınlanan 56 bine yakın güncel iş ilanı içinde kendilerine uygun farklı iş fırsatlarını incelemelerine olanak sağlayan iş ortaklıklarına büyük önem veriyoruz.

  Sosyal medya ve dijital pazarlama konularında Türkiye’nin en güçlü blogu olan Webrazzi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle adaylara ve işverenlere yeni fırsatlar yaratmayı hedefliyoruz.

Bu iş ortaklığı ile 15. yılımızı kutladığımız bu günlerde Kariyer.net olarak bir ilke daha imza atmış olduk. Bu sayfa üzerinden Webrazzi takipçileri, güncel iş ilanları yakından inceleme fırsatı bulacak, pazarlama dünyasının profesyonelleri ve sektöre ilgili adaylar ile işverenler Kariyer.net’in güçlü altyapısıyla bir araya gelecek. Bu iş ortaklığını ülkemizin en başarılı dijital platformlarından Webrazzi ile gerçekleştirmekten büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.”

  Webrazzi Kurucusu ve CEO’su Arda Kutsal, ''2007 yılında internet sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak hayata geçirdiğimiz Webrazzi Kariyer, geçen yıllar boyunca büyümesini sürdürdü ve hedeflediğimiz faydayı tüm sektöre sağladı.

Bundan sonra çok daha büyüyerek, çok daha etkili bir platform olmasını arzuladığımız Webrazzi Kariyer'in, Kariyer.net ile yapılan anlaşma ile sunduğu hizmeti güçlendirerek, sektörel olarak daha geniş kitlelere, daha kaliteli şekilde hizmet verecek olmasından dolayı mutluyuz. Diğer taraftan, Türkiye internet sektöründe benzerlerini fazla görmediğimiz bu tür işbirliği anlaşmalarının yaratacağı sinerjiyi de göz ardı etmemek gerekiyor. Umuyorum gerçekleştirdiğimiz 3 yıllık işbirliği anlaşmamız benzer çalışmalar için değerli bir örnek olur ve sektör için katma değerli ortaklıklara ilham verir.” yorumunu yaptı.