(haberindeks) İstanbul, 31.10.2011, Modern çizgileri, ürün kalitesi ile hem kadın hem erkek modellerinde rahatlık ve şıklığı ön planda tutan Kemal Tanca, sunduğu indirim fırsatları ile de fark yaratmaya devam ediyor. Yaklaşan Kurban Bayramı için alışverişlerin yapılmaya başlandığı şu günlerde Sonbahar - Kış koleksiyonun tüm ürünlerinde geçerli olacak %30 oranlarına varan bir indirim kampanyası başlattı.

Sezonun tüm trendleri Kemal Tanca  2011 – 2012 Sonbahar / Kış koleksiyonunda;
Klasik, spor, feminen çizgilerin hakim olduğu Sonbahar – Kış Koleksiyonunda kışa hazırlanan bayanlar için hem ofise hem günlük hayata hitap eden taba ve vizon tonlarında botlar, anaconda desende platform topuklar,  rugan ve nubukla zenginleştirilmiş abiye koleksiyonuyla Kemal Tanca şıklığını bu sezonda da yaşayacaklar. Deri montlar, çanta, kemer, cüzdandan oluşan deri aksesuarları ise ayakkabı, bot ve çizmelerin tamamlayıcısı.

Kemal Tanca’nın tüm trendlerini taşıyan kış koleksiyonu erkek modasını da unutmuş değil. Siyah ve kahvenin hakim olduğu deri kemer ve ayakkabıların yanı sıra rahatlık ve şıklığı bir arada toplayan spor modeller ile baylar da bu koleksiyonda aradıklarını bulabiliyorlar.

Kemal Tanca, 1950 yılında giriş yaptığı ve üç kuşaktır sektörüne öncülük ederek günümüze kadar emin adımlarla ilerleyen bir markadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti önceliği olan Kemal Tanca, bayan ve erkek ürün grubunda olduğu kadar deri aksesuarlarındaki farklı tasarımları ile sadık müşterilerine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Türkiye’deki 93 mağazanın tamamı kendisine ait olan Kemal Tanca’da ürünlerin %90’ı yurt içinde üretilirken %10’luk kısmı İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal edilmektedir.

Kemal Tanca yeni bir akım başlattığı Tanca Plus mağazalarında Armani Jeans, Calvin Klein, Versace Jeans, Just Cavalli, Ferre Milano, Fornarina, Guess vb. gibi dünya markalarının ürünlerini de bulundurmaktadır.