(haberindeks) İstanbul, 25.04.2014, Bayram süprizlerine ek olarak , aynı gün Media Markt mağazalarına gelen çocuklar “Çocuk Gözü ile Media Markt” konulu resim yarışmasına da katılabilecek.

Son teknolojiyi uygun fiyatlarla buluşturarak 7’den 70’e farklı alternatifler sunan Media Markt, çocukların sevdiği birbirinden eğlenceli oyun ve ürün çeşitlerini minik ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Çocukların seveceği popüler oyuncaklardan Disney, Barbie, Monster High, Planes, Polly Pocket, Cars, Ninja Turtles, Matchbox, Hotwheels, Çöps Çetesi, Fisher Price, Matchbox, Lalalopsy ve Doc Mcstuffin, tüm Media Markt mağazalarında ayrıca 22 ve 23 Nisan’a özel yüzde 50’ye varan indirimle sunuluyor.

Media Markt’ın bayram sürprizi bununla da kalmıyor. 

Media Markt mağazalarında 23 Nisan Çarşamba günü , çocukların hayal güçlerini ortaya koyacağı, “Çocuk Gözünden Media Markt” konulu resim yarışmasına da ev sahipliği yapıyor. Mağazaların özel etkinlik alanında düzenlenecek yarışmada çocuklar, kendilerine verilen resim kağıdı, boya kalemi ve resim malzemeleri ile Media Markt’ı resmedecekler.

Mağaza yönetimince belirlenen jüri, çizilen resimler arasından seçim yaparak bir öğrenciyi çeşitli hediyeler ile ödüllendirecek. Ayrıca, mağazalarda çocukların hoş vakit geçireceği  çeşitli aktiviteler de organize edilecek.