(haberindeks) İstanbul, 18.09.2013, Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışıyla sunan Avrupa’nın bir numaralı teknoloji market zinciri Media Markt, Samsung’un en yeni model telefonu olan Galaxy Note 3’ü ön siparişle satışa sundu.

Yeni Samsung GALAXY Note 3 bir yandan günlük işlere eğlence katarken yenilikçi özellikleriyle tüketicilerin kendi yaşam öykülerini anlatmalarına yardımcı oluyor. Geliştirilmiş ekranıyla daha iyi görüntüleme deneyimi ve daha güçlü çoklu görev sağlayan Samsung GALAXY Note 3, S Pen'in gelişmiş özellikleriyle de dikkat çekiyor.

3GB RAM'i ile daha hızlı ve daha güçlü bir performans sunan Samsung GALAXY Note 3, 5,7 inç full HD Süper AMOLED ekranına ek olarak daha ince (8,3 mm) ve daha hafif (168 g) bir tasarım ve daha güçlü ve daha uzun ömürlü bir pile (3,200 mAh) sahip. Ayrıca, Smart Stabilization Akıllı Dengeleme özelliğine ve güçlü CRI LED flaşa sahip 13 megapiksellik arka kamerayla donatılmış olan Samsung GALAXY Note 3, kullanıcıların tüm görsel öykülerini düşük ışık ve hareketli durumlarda bile canlı birer resme dönüştürmesini sağlıyor. En yeni LTE teknolojilerini sunan Samsung GALAXY Note 3; CAT4 Carrier Aggregation ile çoklu frekansı da destekliyor.

Yeni deri kaplama tasarım ve S Pen ile kolay kullanım özelliğine sahip Samsung Galaxy Note 3, kullanıcıların telefonları çalındığında veya kaybolduğunda, telefonlarını devre dışı bırakmalarını sağlayan gelişmiş bir 'Telefonumu Bul' özelliğine de sahip.