(haberindeks) İstanbul, 17.06.2014, Türk Ekonomi Bankası (TEB) işletme, KOBİ ve kurumsal müşterilerine yönelik olarak sunduğu Kurumsal İnternet Şubesi’nin tasarımını değiştirerek kullanımını daha basit ve kolay hale getirdi.

  TEB, Yeni Tasarımı Oluştururken Müşteri Beklentilerini ve Teknolojik Gelişmeleri Göz Önünde Bulundurdu

Görsel fonksiyonlarla zenginleştirilen yeni Kurumsal İnternet Şubesi’nde müşteriler; varlıkları, nakit akışları, POS ciroları gibi birçok veriyi grafik üzerinde görebilecek. Eklenen yeni özellikler sayesinde şirketler, finansal durumlarını daha net görerek takip edebilecek ve nakit akışını daha verimli yönetebilecek.

  Takvim Üzerinden Nakit Akışı Takibi

Ödemelerin ve nakit akışının daha rahat takibi için takvim üzerinde gözlemleme yapılabilecek. Bunlara ek olarak yeni Kurumsal İnternet Şubesi’nde hem ana sayfada hem de tablolarda arama fonksiyonu ile aranan bilgilerin kolayca ulaşılabilmesi hedefleniyor.

  Kişiselleştime ile Hızlı Menü Özelliği

Kişiselleştirme özelliğiyle, markaya özel logo, görsel ya da kullanıcının dilediği resimle, Kurumsal İnternet Şubesi firmaya veya kişiye özel hale getirilebilecek. Sık kullanılan fonksiyonları, müşteriler dilerlerse hızlı menüye ekleyebilecek ve ihtiyaç anında kolayca ulaşabilecekler. Yeni Kurumsal İnternet Şubesi ile müşteriler kendilerine özel duyuru ve kampanyalara da kolayca ulaşabilecek. Bunun yanında, Canlı Yardım özelliği sayesinde müşteri temsilcilerinden webchat ile birebir görüşüp destek alabilecekler.