(haberindeks) İstanbul, 27.08.2014, “Bestseller” kitap şeklinde tasarlanan Torunlar GYO 2013 Faaliyet Raporu, Merkezi New York’ta bulunan ve tüm dünyada yatırımcı ilişkileri profesyonelleri tarafından, “Faaliyet Raporlarının Oscar’ı” olarak bilinen ARC Awards’ta üçü altın, biri gümüş toplam 4 ödül aldı.

  Türkiye gayrimenkul sektörünün en büyük yatırımcılarından Torunlar GYO, 2013 Yılı Faaliyet Raporu ile Faaliyet Raporlarının Oscar’ı olarak bilinen ARC Awards’ta üç Oscar ve bir Gümüş Ödül kazandı.

İş, alışveriş ve yaşam alanları geliştirmek üzere en iyi 10 iyi fikir konseptiyle hazırlanan faaliyet raporu “Bestseller”, Torunlar GYO’nun 2013 yılı finansal durumunu ve gayrimenkul sektöründeki bilgi birikimini ve deneyimini anlatıyor.

  Ödüle ilişkin görüşlerini dile getiren Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun; “Türkiye’nin birçok bölgesinde, başta ekonomik olmak üzere sosyal ve kültürel değişim ve dönüşüm yaratan projeler hayata geçiriyoruz. Her zaman ‘en iyiye’ ve ‘insana’ odaklanan bir anlayış içerisinde, katma değer sağlama amacıyla hareket ediyoruz. İşte bu rapor, bütün bu projelerin hayata geçiriliş hikâyelerini, girişimcilere ve yatırımcılara örnek olacak ve cesaret verecek şekilde anlatıyor. Torunlar GYO olarak 60 yıllık deneyimimizi, bilgi birikimimizi bir kitaba sığdırdık diyebilirim. Şirketimizin 2013 yılı finansal durumunun ve köklü geçmişimizin buluştuğu bu raporun kitap tadında keyifle okunacağını düşünüyorum.” dedi.

  Torunlar GYO 2013 yılı faaliyet Raporu ayrıca, yine ABD’de düzenlenen LACP Vision Awards’ta da “Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı” kategorisinde Altın, “En İyi Finansal Rapor” kategorisinde ise Onur Ödül’ü aldı.