(haberindeks) İstanbul, 14.05.2014, Mayıs ayında “Kadın İşi Banka Soygunu”, “Silsile”, “Düğün Dernek” gibi başarılı yerli filmlerin yanı sıra Oscar ödüllü animasyon “Frozen - Karlar Ülkesi” sinemalardan kısa bir süre sonra Tivibu ekranlarına geliyor.

  Yerli ve yabancı yüzlerce filmi kullanıcılarının evine getiren Tivibu, Mayıs ayında yepyeni filmlerle arşivini daha da zenginleştiriyor. Komediden drama, aksiyondan animasyon ve müzikale kadar farklı türlerin en yeni ve en çarpıcı yapımları Tivibu’da kullanıcılarla buluşuyor.

  • Tivibu’da Mayıs ayının yeni filmlerinden biri olan “Kadın İşi Banka Soygunu”nda Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Filiz Ahmet ve Esra Dermancıoğlu gibi popüler isimler başrolleri paylaşıyor. Vizyona girdiğinde sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılanan “Kadın İşi Banka Soygunu”, dört kadının eğlence dolu banka soygunu macerasını anlatıyor. Film, izleyenlere eğlenceli anlar yaşatırken, en zor şartlarda dahi hayata tutunmanın önemini de hatırlatıyor.
  • 2014’ün dikkat çekici yerli filmlerinden “Silsile”, dram hikâyelerini sevenler için Tivibu’da ekrana geliyor. Nehir Erdoğan, Serkan Keskin, Tardu Flordun, İlker Kaleli ve Esra Bezen Bilgin gibi isimlerin yer aldığı güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan filmde, karmaşık şehirli ilişkiler ve hayatın kırgınlığı sorgulanıyor.
  • Gişe rekortmeni “Düğün Dernek” ile kahkaha tufanı, sinemalardan sonra Tivibu ekranlarında da devam ediyor. Başrollerde Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yanı sıra Rasim Öztekin ve Emel Sayın gibi isimlerin yer aldığı “Düğün Dernek” Mayıs ayı boyunca, izleyemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler için Tivibu’da olacak.
  • Tivibu Mayıs ayında animasyon yapımlarını sevenleri de ekran başına davet ediyor. Büyük küçük tüm izleyicilere keyifli anlar yaşatacak olan iki Oscar ödüllü animasyon filmi “Frozen - Karlar Ülkesi”, yaşadığı krallığı sonsuz kıştan kurtarmak için masalsı bir yolculuğa atılan Anna ile sevimli yol arkadaşlarının serüvenini anlatıyor.

  Tivibu’nun Kırmızı Halı servisiyle yüzlerce yerli yabancı, en popüler filmler sinemalardan hemen sonra kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Tivibu platformunda, Tivibu Ev, Tivibu Web ve Tivibu Cep servisleriyle televizyonlardan, bilgisayarlardan, tabletlerden veya akıllı telefonlardan TV ve film keyfi yaşanıyor. Tivibu ayrıca “Tekrar İzle”, “Seç İzle”, “Durdur İzle”, “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özelliklerle televizyonun kontrolünü tamamen izleyiciye veriyor.