(haberindeks) İstanbul, 04.06.2014, Türkiye’nin önde gelen yeni nesil telekom operatörlerinden TurkNet’in yeni kampanyası, piyasanın en avantajlı teklifini sunuyor.

  TurkNet’in yeni kampanyasıyla kullanıcılar 16 Mb’e kadar limitsiz ADSL ve sabah-akşam demeden günün her saati konuşmak için ayda sadece 49,99 TL ödüyor!

Tüketici dostu yaklaşımıyla, kullanıcılarının fatura toplamını düşürmeye odaklanan TurkNet, internet ve telefon faturaları için ödenecek toplam faturayı 49,99 TL’ye kadar düşürmüş oluyor. Üstelik TurkNet bu fiyatı, 24 ay boyunca hiç zam yapmadan, sabit fiyat garantisi ile sunuyor.

  Neden TurkNet?

Halen piyasanın en avantajlı kampanyalarını sunan TurkNet, bu en son Tam İletişim Paketi kampanyası'yla bir adım daha öne geçti! TurkNet’in abonelik için gerekli evrakları kargoyla kullanıcıların kapısına kadar gönderip tüm işleri onların adına hızlıca halletmesi ise abonelerin hayatını kolaylaştıran bir uygulama.

  İnternet ve telefon hizmetlerini hem cazip fiyatla, hem de tek faturada sunan TurkNet sayesinde aboneler hem nakit hem vakit kazanıyor.

TurkNet’in tüm Türkiye çapında yapmış olduğu santral yatırımlarıyla, kendi altyapısı üzerinden hizmet sunuyor olması ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermesi ise hizmet kalitesine yansıyor.