KOBİ'ler

Ben HaberIndeks’in online ve basılı medyalarının geniş ağından ziyade bir de basın ve halkla ilişkiler konusunda kendilerinden aldığım danışmanlığından çok memnunum. Ayrıca hizmetlerimizden ikisi için yurtdışından da yatırım olanakları bulduk ki bunu bu fiyatlarda normal şartlarda sağlamamız mümkün olmayacaktı.
Özkan Onur Tunalı – M&M Yazılım, Club Deep Blue, Fancy Ajans sahibi

KOBİ'ler

Online ve baskılı medya geniş çaplı ağlarının yanısıra ben ayrıca özellikle basın ve PR konusunda profesyonel danışmanlıklarını takdir ediyorum. Ayrıca Kapadokya ve Kaş’ta bulunan otellerimize normalde belki de ulaşamayacağımız yeni müşteriler bulduk ki buna bu fiyata ulaşmamız mümkün olmazdı.
Evelyn Kopp – Otel Sahibi

KOBİ'ler

Bizim işlerimizde ( İthalat / İhracat ) her zaman dünya genelinde yeni müşteriler ve toptancılar arıyoruz. HaberIndeks ile nihayet tüm masraflarını her zaman kontrol altında tutabileceğim uluslararası dağıtımcımı ve tanıtım organımı da bulmuş oldum. Benim kararımı etkileyen konu da bu bütçe garantisi olmuştur. Beklenmedik masraflar ile karşılaşmamak büyük kolaylık.
Sevil Bozbay – İmpeks Bebek Giyim Gereçleri A.Ş – Toptan Satış Koordinatörü

KOBİ'ler

HaberIndeks’den önce bugüne kadar pazarlamamıza destek olması için PR çalışmalarını kullanmamıştık. Bizim için masrafları bu kadar düşük bir sağlayıcı bulunmuyordu. Şimdi ise Basın çalışmaları bizim pazarlama aktivitelerimizde vazgeçilmez bir ek olmuştur ve hatta satış yapan çalışanlarımız bile HaberIndeks üzerinden en azından her ay yeni bir haber yayınlamamız için bizleri sıkıştırmaya bile başlamışlardır.
Lamia Öğütmen - Lamia Congress & Event Management

KOBİ'ler

Daha PR Danışmanları ile yapmış olduğum ilk görüşmede şeffaf tuttukları hizmet performans bilgilerini ve fiyat yapısının basitliği etkiledi. Şimdi HaberIndeks’in bu şeffaflığının her alanda devam ettiğini rahatlıkla söyleyebilirim. MyIndeks’im üzerinden her haberin başarı durumunu denetleyebiliyor ve analizlerimi ona göre yapabiliyorum. Soru sormam gerektiğinde ise hemen danışmanımı arıyorum. PR başarım da olumlu sonuçlandı ve ilk izlenimime hak verdi: Yatırımım yeni kazandığım müşteriler sayesinde şimdiden bile kendini amorti etti.
Atilla Durak – Reinisch Mühendislik - Türkiye Genel Müdürü

KOBİ'ler neden Haberİndeks Müşterisidir

Türkiye Dağıtımı

Akrediteler: 8.000
Durum Mayıs 2011 

Baskı: (Sektör-) Dergiler
35%
Online: (Sektör-)Dergiler
24%
Baskı: Günlük ve haftalık Gazeteler 19%
Online: Günlük ve haftalık Gazeteler 15%
TV- ve Radyo
4%
Haber Ajansları
3%
   

PDF: Medya Listesi           

PDF: Çözümler ve Fiyatlar

 

Yeni Müşteriler kazanın

Tüm PR-Çözümleri

 

Uluslararası Dağıtım Listesi
 -  Yaklaşık ve yuvarlanmış değerlerdir

 -  230'u aşkın ülke
 -  1.4 Milyondan fazla medya
     iletişimi

Almanya 40.000
Amerika 300.000
Avrupa Toplam 190.000
Avusturya 3.000
Brezilya 7.500
Fransa 40.000
İngiltere 45.000
İsviçre 8.000

Her ülke için ayrıca özel dağıtımlar!

PDF: Medya Listesi            

PDF: Çözümler ve Fiyatlar