Haberleri ileri veya geçmiş tarihli olarak yayınlayabilir miyim?

Evet, HaberIndeks konsept açısından pratik uygulamaya uyum sağlamıştır: Haberlerinizi, Haberin yayınlanacağı andan bağımsız olarak, ne zaman vaktiniz varsa o zaman ayarlayınız. Örnek olarak:
1.    Ön Tarihli Haberler
Örneğin Cuma günü öğleden sonra bir Haberi ayarlamaya vakit buldunuz, ancak Haberin, önünüzdeki Salı günü saat 12:30’dan itibaren yayına girmesi isteniyor. Her Haberde gün ve dakikasına kadar zamanı önceden belirleyebilirsiniz ve Haberinizin ancak o tarih veya saatte yayınlanacağından emin olabilirsiniz!
Önemli!
Ön tarihli olarak ayarlanması istenen bir Haber veya Basın bildirisini (Bloke Süresi), ayarlama servisimize gönderdiğiniz taktirde: istenen yayınlama tarihini mailin üst kısmında açıkça görülür bir şekilde not ediniz!

2.    Geçmiş Tarihli Haberler
HaberIndeks’deki Newsroom’unuzda arşivinizdeki tüm Haberlerinizi henüz yayınlayamadınız. Ancak sektör muhabirlerine, redaktörlere ve potansiyel müşterilerinize kapsamlı bilgi sunmak istiyorsunuz ve son aylar veya yılların tüm Haberlerini erişilebilir kılmak istiyorsunuz: Ön Tarihli Haberlerdeki adımları aynen izleyiniz ve her Haberde ilgili Tarihi koyunuz.