Ücretsiz ve hiçbir yükümlülük altına girmeden kayıt olunr ve hemen avantajlardan faydalanın.

 

Avantajlarınız

 Ücretsiz kayıt olun ve avantajlardan faydalanın

Şirket veya Acenta/Ajans olarak
Hemen kendinize ait bir basın odası açın ve PR-Kontrol merkezinizde yapabileceklerinizi görüp rahatlığına alışın. Bunun için ise hiçbir yükümlülük altına girmezsiniz!
Ayrıca kendinize de günlük olarak seçeceğiniz kategorilerdeki haberleri e-bülten yolu ile ücretsiz olarak göndertebilirsiniz.  

  pfeil untenŞirket ve Acenta/Ajanlar kayıt formu 
   

Sektör Muhabiri veya Redaktör olarak
İşinizin önemli bir parçası da günlük olarak sorumlu olduğunuz alanlarda güncel haberleri takip etmek olduğunu biliyoruz. Bunu da yaparken de uzun araştırmaların ne kadar az zaman harcar ise o kadar kolay olacağını da biliyoruz. HaberIndeks.com bu nedenle bilgi servisini tam sizin ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir kılmıştır. Uzmanlık ve sorumluluk alanlarınızı akredite edin ve günlük olarak güvenilir haberlere ulaşın. Haberler monitörlerinize sizin istediğiniz saatlerde ücretsiz olarak gelsin. 

   pfeil untenMedya çalışanlarının kayıt formu
   

Özel / kişisel kullanım için
Siz de hedefli ve doğru bilgilendirme servisinden faydalanın. Bunun için sadece ilgilendiğiniz kategorileri seçip e-bültenimizi abone etmeniz yeterlidir. Konu ne olursa olsun yaklaşık 40 kategoride ilgi alanınızdaki sektörleri bulacaksınızdır. Bunları arama kelimeleri ile de bulabilir ve belirleyebilirsiniz.

 

pfeil untenÖzel kullanım kayıt formu

Online ve baskılı medya geniş çaplı ağlarının yanısıra ben ayrıca özellikle basın ve PR konusunda...
Evelyn Kopp – Otel Sahibi